Q&A met Louise van der Voort: ‘De Blauwe Krokodil is een sociale onderneming gerund door mensen die willen werken met een heel specifiek talent waardoor wij dagelijks werken aan meer inclusievere samenleving.’

⚡ Wat doet de Blauwe Krokodil precies in #dekroonrotterdam?

Louise: ‘Wij hebben hier zes vaste werkplekken voor ons team met mensen met een talent in de ICT. Zoals bijvoorbeeld talent voor het programmeren en het bouwen van website, of een groot talent hebben voor grafische vormgeving. Wij bieden specifiek plekken aan mensen die geen vorm van onderwijs vinden die bij hen past -of andersom- helaas geen passend onderwijs vinden. In De Kroon maken wij samen met ons team diverse digitale producten voor werkgevers, stichtingen en het onderwijs.’

 

⚡ Wat voor digitale producten ontwikkelen jullie?

Louise: ‘Het team van de Blauwe Krokodil maakt op het moment vooral websites. Daarnaast ontwikkelen wij infographics, die bestaan vaak uit twee onderdelen: data en vormgeving. Infographics zijn erg geschikt om ingewikkelde processen inzichtelijk te maken. Maar wij maken bijvoorbeeld ook presentaties voor diverse partijen. Wij zijn op het moment ons productenpakket aan het uitbreiden, dus loop vooral eens langs om te vragen naar de mogelijkheden!

 

⚡ Waarom heb je voor De Kroon gekozen?

‘Wij zochten heel specifiek een betaalbare werkplek op de begane grond, bij voorkeur een plek met andere ondernemers. Wij willen graag met alle ondernemers in contact komen, zo kunnen wij helpen met het maken van digitale producten of samen met elkaar kijken of er een product op maat ontwikkeld kan worden.’

Related posts